Wybieramy kosmetyki rozświetlające

Wybieramy kosmetyki rozświetlające

Nadchodzi okres wiosenny. Nasza cera, po kilku miesiącach mrozów, zimna, braku słońca jest przesuszona, poszarzała i zmęczona. Warto w okresie przedwiosennym zacząć zdrowiej się odżywiać, by dostarczyć witamin i składników niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu, a co za tym idzie do poprawy wyglądu naszej skóry i cery.

Istotna jest również pielęgnacja. Należy używać kosmetyków przeznaczonych do naszego typu skóry. Na noc najlepiej nakładać kremy, sera ze składnikami odżywczymi, o działaniu silnie regenerującym.

Na dzień lekko i świeżo

Na dzień warto zaopatrzyć się w krem lekki, ale bardzo dobrze nawilżający. Pielęgnacja jest pierwszym krokiem do pięknego wyglądu naszej cery. Drugim krokiem są kosmetyki kolorowe. Na rynku mamy wiele produktów, na okres wiosenno-letni warto wybrać te z nich, które mają działanie rozświetlające. Pierwszym i najważniejszym kosmetykiem kolorowym jest podkład rozświetlający. Posiada on w sobie składniki odbijające światło, dzięki którym nasza cera jest rozświetlona, wygląda na młodszą i mniej zmęczoną. Dopełnieniem podkładu jest puder rozświetlający. Utrwala on podkład, jest bazą pod bronzer, rozświetlacz i róż, a także ma za działanie pogłębić rozświetlające działanie podkładu.

Dobry podkład

Wybieramy kosmetyki rozświetlająceCały makijaż staje się bardzo odmładzający, świeży. Bardzo dobrym produktem jest podkład Lirene Shiny Touch. Jest on kosmetykiem rozświetlającym, do każdego rodzaju cery. Wygładza skórę, rozświetla. Podkład ten jest również trwały i wygląda dobrze przez kilka godzin. Nie jest to kosmetyk drogi, dlatego każdy może sobie na niego pozwolić. Być może będzie to dla nas kosmetyk idealny. Do konturowania twarzy stosujemy oczywiście bronzery. Kupując kosmetyki kolorowe na okres wiosenno-letni warto pamiętać o kosmetykach rozświetlających. Wyglądają one dobrze zarówno w dzień, ale sprawdzą się również jako kosmetyki do makijażu wieczorowego. Dlatego kupując jeden produkt, możemy go używać na kilka różnych sposobów. Jeśli nie jesteśmy przekonani do całkowitego rozświetlenia, można zawsze spróbować domieszać do swojego normalnego podkładu podkład rozświetlający.